X Close
Yapi Sistemleri
Hakkımızda
Johnson Controls, dünya çapında bir milyondan fazla müşterisi için, binalarda enerji verimliliğini artıran ve işletme maliyetlerini düşüren ürünler, hizmetler ve çözümler sunar.

150’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir firma olarak; binalarda enerji optimizasyonu ve işletme verimliliği sağlayan ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, soğutma ve bina yönetim sistemlerinde lider bir ekipman,otomasyon ve servis sağlayıcıyız.

Bina Yönetim Sistemleri

Performans ve konforu koruyan yeni bir tür akıllı enerji yönetimi

Johnson Controls Metasys® bina yönetim sistemi size kendi türündeki herhangi bir sisteme göre daha fazla kontrol ve bilgiye daha kolay ulaşım sunar. The Metasys® bina yönetim sistemi, binanıza özel kontrol çözümleri için Isıtma-soğutma-havalandırma, yangın, aydınlatma ve güvenlik sistemleri olarak komple bir uygulama ailesi sunar.

Isıtma-Soğutma-Havalandırma sistemleri ve çözümleri

İşletmenizin verimliliğinde, konforunda ve maliyetlerinde dikkate değer değişim

Johnson Controls olarak Isıtma-Soğutma-Havalandırma konusunda uzmanız. Pazardaki en dayanıklı ekipmanların, parçaların ve otomasyon ürünlerinin bir kısmını biz üretmekteyiz. Bunun yanında, tüm bu bileşenlerin sizin mevcut sistemleriniz ile, işletmenizin performansını arttırırken maliyetlerinizi de azaltacak şekilde  tam uyum içinde çalışmasını sağlayacak, uzmanlığımızı, bilgimizi ve tecrübelerimizi de sunuyoruz.

YORK® Isıtma-Soğutma-Havalandırma ürünlerini seçerek, en üst kalitede, ve tasarruflu ekipman ve bileşenleri kullandığınızdan emin olursunuz. Geniş bir standart ürün yelpazemizin yanı sıra, tüm ürünlerimizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özellikler eklenerek fabrikalarımızda ya da sahanızda kurulu olarak da teslim edebiliyoruz.

Endüstriyel soğutma sistemleri

En yeni endüstriyel sogutma teknolojisi ile öncü

Johnson Controls, tam teşekküllü Sabroe® vidalı ve pistonlu kompresör,paket ürünler ve otomasyon sistemleri ürün yelpazesi ile, dünyanın herhangi bir yerinde duyulan, endüstriyel soğutma  ihtiyaçlarının büyük bir çoğunluğunu karşılayabilir
Yedek Parça

İhtiyacınız olan parçalar, güvendiğiniz markadan

Johnson Controls olarak, sadece sektör öncüsü ekipmanlar üretmekle kalmayıp, sahip olduğunuz ekipmanların optimal performansta çalıştığından emin olmanız için gerekli olan orjinal yedek parça, otomasyon ve bakım hizmetlerini de sağlamaktayız. Yedek parça ihtiyacı içinde bir müteahhit , işletme yöneticisi ya da toptancı iseniz, Johnson Controls ihtiyacınızı karşılayacaktır. Johnson Controls, şubeleri ve distribütörlerinden oluşan geniş ağı sayesinde, projenizi bitirmeniz için ihtiyacınız olan parçaya ulaşmanız için sizi en doğru noktaya yönlendirecektir. Yedek parça ürün yelpazemiz aşağıdaki ürünlerimizi kapsamaktadır ;
  • YORK® soğutma grubu
  • YORK® endüstriyel soğutma sistemleri
  • Frick® gıda ve içecek soğutma sistemleri
  • Havalandırma
  • Bina kontrolü
  • Küçük ölçekli Isıtma-HavalandırmSoğutma
  • YORK® yoğuşma ünitesi ve bina dışı paket tip üniteleri

Ürün Katalogları

YORK Türkiye YKS AHU Katalog 2017
YORK Türkiye HVAC Katalog 2016
Ürün Sertifikasyonları
Çevre ve isg politikamiz
Johnson Controls için birinci öncelik; doğanın dengesini korumak ve çalışanlarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktır ayrıntılı bilgi

İletişim

İstanbul Merkez Ofisi, Türkiye

Saray Mahallesi Dr.Adnan Buyukdeniz Caddesi
No:2 Akkom Ofis Park 3.Blok 5-6 kat.
Umraniye, PK:34768
Adana Bölge Ofisi, Türkiye

Yurt Mahallesi Suleyman Demirel Bulvari
71561 Sokak No:2 Göl Vadi Sitesi C Blok
Asma Kat No:33 Çukurova
Ankara Bölge Ofisi, Türkiye

Cetin Emec Bulvari
Cevizlidere Caddesi No:1/8
Öveçler, 06520
Fabrika, Türkiye

Muradiye Sanayi Bolgesi
Dr. Orhan Aksoy Cad. No:14
Muradiye, 45140